1. Головна »
  2. Суперлига

Суперлига

Логотипы турнира суперлиги
40 0 3 хв
Проєкт європейської футбольної Суперліги поставлено на паузу

Втілюючи в життя один з самих амбітних спортивних проєктів XXI століття, Флорентіно Перес і власники JP Morgan не могли не передбачити різку реакцію тих, хто мимоволі залишається осторонь від великого футболу, якщо Суперліга заграє і почне приносити прибуток. Минуло всього дві доби з моменту прев’ю, а дії сторін вже нагадують захоплюючу шахову ...

Детальніше
Карта и лоотоипы суперлиги футбола
24 0 2 хв
Як відреагують засновники Суперліги з футболу на загрозу усунення клубів?

Суперліга - це футбольний турнір між європейськими грандами, який планувалося почати в серпні цього року. Про його створення стало відомо в ніч на 19 квітня. Це рішення викликало бурхливі обговорення, багато функціонерів футболу і вболівальники відреагували різко негативно.
Якими санкціями загрожують учасникам Суперліги?
Європейська футбольна ...

Детальніше
Стадион - суперлига футбола
27 0 2 хв
УЄФА та ФІФА виступили проти створення Суперліги

18 квітня медіапростір буквально підірвали новини про створення Європейської Футбольної Суперліги, і навіть сьогодні це головна новина дня. Реакція УЄФА та ФІФА була миттєвою. Обидві організації виступили з критикою нового турніру та погрозами ввести санкції проти його учасників.
Що таке Суперліга, і які клуби в неї увійдуть
Отже, що таке ...

Детальніше
Логотипы европейской суперлиги
30 0 4 хв
Негативні наслідки створення футбольної Суперліги

У ніч на 19 квітня новинний простір сколихнуло офіційне оголошення про створення нового грандіозного турніру. Європейська футбольна Суперліга підняла інформаційну хвилю настільки величезного масштабу, що всього за добу про неї висловилися усі, хто хоч трохи цікавиться видом спорту №1.
Історія виникнення турніру
Ідея створення змагань «для ...

Детальніше
Логотип суперлиги футбола
9 0 4 хв
Суперліга по футболу: що це, список учасників, формат турніру

18 квітня 2021 року в світі футболу відбулася справжня революція: був створений новий щорічний турнір - Європейська футбольна Суперліга. Топові клуби хочуть мати більше влади і самостійно розпоряджатися комерційними правами.

Задумано, що в проекті візьмуть участь тільки кращі команди. Передбачається, що змагатися будуть 20 клубів, з них 15 - на ...

Детальніше
Карта и лоотоипы суперлиги футбола
16 0 4 хв
Чому потрібно сказати Суперлізі «так»

В самому кінці минулого уїк-енду грянула сенсація, наслідки якої поки не в силах прорахувати жоден аналітик. 18 квітня дванадцять найбагатших клубів Старого Світу оголосили про створення нового глобального футбольного продукту під назвою «Європейська футбольна Суперліга» (European Super League). Ініціатором революції, яка безпосередньо зачіпає ...

Детальніше
(Русский)

Европейская Футбольная Суперлига (European Super League) – это предстоящий турнир, старт которого запланирован на лето 2021 года. В планируемом ежегодном соревновании будут участвовать топовые футбольные команды Европы такие, как итальянские «Internazionale», «A.C. Milan», «Juventus F.C.»; гранды испанской Примеры «Club Atletico», «Real Madrid», «Barcelona»; клубы Англии «Chelsea», «Tottenham Hotspur», «The Arsenal» и обе команды из Манчестера. Полноценный формат чемпионата, утвержденный регламент и календарь встреч ещё находятся в стадии разработки создателями Суперлиги. За всеми новостями суперлиги футбола предлагаем следить на нашем портале!