1. Головна »
 2. Покер »
 3. Покерні комбінації – список в картинках

Покерні комбінації – список в картинках

Poker Combinations

Онлайн-покер – це одна з найпопулярніших азартних ігор, якій віддають перевагу багато любителів світу гемблинга. Незважаючи на підвищений інтерес у грі, покер має досить складні правила, з якими попередньо потрібно ознайомитися. Існують різні комбінації в покері, які варто один раз вивчити, щоб в процесі гри не відволікатися на їх розшифровки. Розробники покеру надають різні комбінації, які зможуть подарувати геймеру певний виграш.

Особливості формування комбінацій

Техаський Холдем – це всім відома гра, яка пропонує стандартну кількість ігрових карт – 52 штуки. Учасники гри отримують по 2 карти на руки, потім в процесі гри відкривається 5 загальних карт на столі. З усіх 7-ми наданих карт гравець формує найкращу комбінацію, орієнтуючись на стандартні комбінації карт в покері. Чим вище буде комбінація, тим більшим виграшем закінчиться для гравця даний розклад карт.

Комбінації в покері можуть формуватися найрізноманітнішими способами, часто використовують 2 особисті карти, поєднуючи їх з трьома, чотирма, п’ятьма загальними картами. Не всі комбінації в покері складні, деякі з них надають шанс зібрати виграшне розташування карт практично в кожному розкладі. Всі основні комбінації потрібно вивчити перед тим, як активно занурюватися в гру. Кожна з них буде нести за собою певний грошовий виграш. Серед них зустрічаються не часті комбінації, побачити які на своєму ігровому столі зможуть тільки справжні щасливчики.

Покерні комбінації

Техаський Холдем детально прописує правила гри, а також дає уявлення про те, як повинні виглядати виграшні комбінації покеру. Розглянемо їх детальніше:

 • Старша карта – по виграшу для гравця, це найслабша комбінація в покері, над якою всі інші мають великі привілеї.
 • Тріпс або сет – три карти одного рангу. Наприклад, якщо гравець має на руках 2 короля, і третій випадає на ігровому столі – це тріпс. Перемагає той гравець, у якого переваги карт і комбінацій будуть вище.
 • Каре – формують 4 карти одного ранду, наприклад, 4 дами, 4 короля, 4 десятки та т.д.
 • Одна та дві пари карт – це однакові по достоїнству карти, які мають різні масті (двійки, трійки, десятки і т.д.). Вони можуть випадати з однаковою періодичністю.
 • Стріт – 5 карт, які мають послідовне зростання. Наприклад, гравець отримав карти 2, 4 і 5, а на ігровому столі випали карти 3 і 6.
 • Стріт-флеш – 5 карт однієї масті, які розташовані по порядку свого зростання. Це можуть бути, як червоні, так і чорні масті.
 • Роял флеш – найскладніша комбінація, вона формується при випаданні п’яти карт однієї масті, починаючи від десятки й закінчуючи тузом.
 • Флеш – 5 карт однієї масті, незалежно від їх порядку.

Комбінації покеру досить складні, вони вимагають детального попереднього вивчення. Саме розуміння того, яка комбінація буде вищою, допоможе гравцеві швидше зорієнтуватися в грі, відкоригувати свою ставку, зробити своєчасне її підвищення, щоб виграти більше грошей. Перші ігри в покер на реальні гроші найкраще починати з невеликих ставок, щоб на практиці вивчити всі комбінації покеру, і швидше приймати правильні рішення.

Не варто очікувати найвищих комбінацій покеру, які несуть за собою гарне збільшення ставки. Частіше за все ви будете спостерігати такі комбінації, як одна або дві пари, а також старша карта, яка дає мінімальний виграш при будь-якій сумі ставки.

 

Таблиця ймовірності

Кожен гравець повинен знати ймовірність виграшу, орієнтуватися у всьому процесі, самостійно контролювати гру та приймати рішення. Найменшою вірогідністю є отримання комбінації роял флеш, тільки 0,00015% гравців можуть зіткнутися з таким подарунком долі. Друга за силою комбінація – це стріт-флеш, ймовірність її виникнення також мінімальна – 0,00135%. Інші ймовірності представлені в таблиці покеру:

Каре 0,001
Фул хаус 0,02
Флеш 0,03
Тріпс 0,04
Дві пари 0,23
Одна пара 0,23
Старша карта 0,17

Слабкі комбінації покеру, які дають невеликі виграші, гравець буде спостерігати набагато частіше. Ймовірність зібрати сет становить більше 2%, а звичайну пару – 42,25%. Якщо регулярно грати в покер, робити середні та великі ставки, то навіть найслабші комбінації дозволять отримати хороший виграш.

Шанси в покері

Якщо гравець отримує 2 одномасні карти у стартовій руці, то у нього випадає шанс отримати флеш на флопі в відсоткову ймовірність 0,84, а флеш-дро – 10,9%. Якщо у стартовій руці покеру випадає 2 непарних карти, шанс зібрати виграшну комбінацію в наступному прояві:

 • Дві пари – 22%.
 • Фул-хаус – 2,2%.
 • Одна пара – 46%.
 • Каре – 0,1%.
 • Триплет – 4,5%.

Шанси в покері в точному процентному співвідношенні вирахувати неможливо, все залежить від особистої удачі гравця, а також від легкої руки дилера. Але, все ж існують таблиці для прорахунків ймовірностей, якими теж можна користуватися для зручності та швидкого орієнтування за своїми виграшами й розмірами ставки.

Програми, які допомагають підрахувати шанси в покері

Прорахувати ймовірність покерних рук допоможе не тільки простий метод арифметики, сьогодні вже можна використовувати різні онлайн програми для підрахунку, якими дуже зручно користуватися. Кожна програма має свій відсоток ймовірності випадання виграшних комбінацій покеру, тому для визначення більш точних підрахунків потрібно випробувати декілька методів. Але, потрібно запам’ятати, що довіряти на 100% програмі підрахунків не варто, так як і вона часто дає збій, не виправдовує очікування гравця.

Для розширення свого кругозору та отримання більше інформації про шанси в покері, потрібно знати про основні види програм, які все ж надають деяку допомогу у визначенні комбінації. Вони діляться на групи й включають в себе онлайн і оффлайн калькулятори, а також доступні всім інспектори та індикатори. Саме останні використовуються найчастіше, тому що вони спочатку були створені для новачків, які тільки починають знайомство з Техаським Холдингом і хочуть дізнаватися якомога більше доступних комбінацій для виграшу.

Онлайн калькулятори також використовуються не рідко, допомагають прорахувати ймовірність виграшу в режимі реального часу. Вони надають гравцеві інформацію безпосередньо в процесі гри на загальному столі, розрахунки проводяться по заданих параметрах. Деякі калькулятори дозволяють швидко визначити ймовірність появи виграшної комбінації та змінити розміри своєї ставки, зробити підвищення.

Оффлайн калькулятори теж вважаються відмінним способом для того, щоб визначити шанси в покері. Вони швидше підкажуть гравцеві, як діяти в даному випадку, і які заходи вжити. Оффлайн калькулятори часто використовують на момент навчання в покер, тому допоможуть розібратися в процесі та зібрати виграшну комбінацію.

Інспектори і індикатори – це ті ж калькулятори, які допомагають набагато глибше аналізувати дії та події по ходу роздачі карт. Як показує статистика, саме вони допомагають швидко визначити, чи випадуть виграшні комбінації покеру, і під який розмір ставки найкраще їх зустріти.

Багато хто зовсім не використовує програми, які допомагають підрахувати ймовірність виграшу і скласти ті чи інші комбінації. Але, якщо гравець тільки знайомиться зі світом покеру й не знає всіх секретів і припущень, з подібними програмами потрібно подружитися. Для початку потрібно скористатися індикаторами й інспекторами, вони швидше познайомлять гравця з усіма особливостями формування комбінацій та підкажуть, як потрібно вчинити при наявності тих чи інших карт.

Поширені запитання

Який розмір ставки потрібно робити?

Орієнтуватися треба на мінімально допустимі ставки в покері. Не варто з перших хвилин гри витрачати весь свій бюджет на сайті, попередньо потрібно ознайомитися з покером на практиці, вивчити комбінації та спробувати свої сили, починаючи робити ставки з декількох монет.

Які комбінації зустрічаються найчастіше?

Комбінації з однієї або двох пар зустрічаються досить часто, практично кожен гравець зможе зіткнутися з таким успіхом. Сума виграшу при таких комбінаціях в покері незначна, але, тим не менш, це відмінний шанс на стабільний та хороший заробіток на азартних розвагах.

Навіщо потрібно знати покерні ймовірності?

Для гри в покер обов'язково потрібно знати стратегії та розуміння того, що робити при наявності певних карт, які ставки поставити. Багато ситуацій в покері повторюються, і їх потрібно запам'ятовувати. Краще записати присутні покерні ймовірності та при необхідності використовувати своєчасні підказки.

Як розрахувати покерну ймовірність?

Без використання програм для підрахунку покерних ймовірностей практично не можливо передбачити розклад карт. Самостійні припущення можуть спричинити за собою наслідки. Для підрахунку найкраще використовувати онлайн або оффлайн калькулятори, а також інспектори та індикатори. При правильному їх використанні вони дозволять максимально зорієнтуватися в своїх діях і виграти гроші.

Як часто можна отримувати комбінацію роял-флеш або стріт-флеш?

Це досить рідкісні комбінації в покері, зустріти які вдається тільки одиницям із сотні. Шанс, що випадуть ці виграшні комбінації становить 1 на 650. Якщо на префлопе на руках буде 2 однакові карти, то шанс отримати роял-флеш становить лише 0,0008%.

Залишити відгук

Ваша оцінка: