1. Головна »
 2. Игры »
 3. Огляд ігрового автомата House of Fun

Огляд ігрового автомата House of Fun

Слот House of Fun

Відомий всьому світу гемблінга розробник Betsoft Gaming пропонує дивовижний ігровий автомат House of Fun, що представляє таємничий сюжет і викликає нові емоції. У будинку розваг гравці зможуть знайти велику кількість бонусних пропозицій, отримають гострі відчуття, насолодяться якісною 3D графікою та чудовим звуковим супроводом. House of Fun slot приємно здивує своєю тематикою жахів, адже за своїм оформленням і можливостям, він нічим не схожий на тематику інших подібних онлайн ігор.

Особливості House of Fun

На ігровому полі слота House of Fun гравці побачать 5 барабанів і 3 ряди з символами. Всього представлено 30 ігрових ліній, їх кількість можна змінювати, вибираючи парні або непарні цифри. Респінів у грі немає, всі обертання відбуваються за стандартними правилами.

Тематика House of Fun slots цікава і різноманітна, вона розповідає про героїв на ім’я Джейн, Пол та про собаку Чіпа. Всі персонажі представлені в особливому містичному вигляді, це і відрізняє ігровий автомат від інших подібних онлайн розваг. Крім красивого оформлення слота, ще можна відзначити і хороші бонусні пропозиції для гравців. З їх допомогою можна зірвати великий куш, роблячи для себе слот не тільки джерелом задоволення, а й чудовою можливістю для заробітку грошей.

Серед основних особливостей і характеристик відео слота House of Fun можна відзначити:

 • мінімальна ставка – 1 монета;
 • максимальна ставка – 50 монет;
 • джекпот – розігрується;
 • бонусні фріспіни – є;
 • максимальний виграш – 3750 монет;
 • дикий символ – є;
 • кількість ігрових барабанів – 5.

Ігровий автомат House of Fun порадує гравців своєю наповненістю і простими правилами. Розробники постаралися не створювати для геймерів складних умов, слот доступний для швидкого вивчення навіть новачкам. Панель управління зрозуміла і проста, достатньо приділити кілька хвилин для того, щоб вивчити розташування кнопок і впевнено приступити до основного ігрового процесу.

Символи в House of Fun slot

Всі зображення ігрового автомата виконані в 3D графіці, тому вони мають якісне оформлення і повністю передають суть. Щоб отримати певний виграш, необхідно обов’язково скласти виграшну комбінацію. Вона складається з трьох однакових зображень, які випадають на одній лінії. Призові комбінації можуть формувати чотири і п’ять однакових символів, в даному випадку сума виграшу буде вищою. У таблиці представлений список ігрових символів і виплати по ним, у якості прикладу наведемо комбінацію з трьох однакових символів:

Картина або Люстерко 10 монет
Кіт 20 монет
Канделябр 15 монет
Бездумний ведучий 40 монет
Могильщик-сторож 30 монет
Товстун та Карлик 50 монет

При обертанні барабанів на лініях випадають не тільки ігрові символи, а й з’являється характерна для жахів музика. Такий звуковий супровід можна відключати або зменшувати його гучність. Завдяки музичному супроводу навколо панує таємнича, небезпечна атмосфера, вона ще більше налаштовує гравців на процес гри і викликає у них більше емоцій.

Окрім вищенаведених стандартних символів, в ігровому автоматі House of Fun присутні ще і спеціальні символи. У вигляді скаттера тут представлений символ музичної шкатулки з клоуном Джеком. Скаттер запускає безкоштовні фріспіни, їх кількість залежить безпосередньо від обсягу символів на лінії. Також є і дикий символ, він же вайлд символ. З’явитися на ігрових лініях в даному випадку він може тільки під час запуску безкоштовних фріспінів. Він замінює будь-які символи, які стоять поруч, та сприяє утворенню більш вигідної виграшної комбінації. Не підлягає заміні тільки символ скаттер.

Різновиди бонусних ігор

Ігровий провайдер пропонує в ігровому автоматі House of Fun не тільки різноманітність символів і хороші виплати по ним, але ще і кілька вигідних бонусних ігор. З їх допомогою можна виграти набагато більше грошей, і набагато швидше дійти до поставленої мети. Кожна бонусна пропозиція має свої індивідуальні відмінності, розглянемо всі їх детально:

 • The Escape – гра запускається в тому випадку, якщо на полі з’явиться три символи мідної дверної ручки. Вона відкриває доступ всередину будинку, де гравця чекають ще 5 дверей. Перед гравцем виступає Джейн і Пол разом зі своєю собакою. Для отримання бажаного виграшу гравець повинен допомогти цим персонажам вибратися з будинку цілими і неушкодженими. Якщо ще за дверима з’явиться клоун, користувач отримає грошовий приз.
 • The Mad Click – бонусна пропозиція запуститься в той момент, коли на активній лінії з’явиться три зображення з божевільним ведучим. В цей час на лініях з’являються три написи Click Me. Гравець повинен натиснути на кожну з написів і забрати приготований для нього грошовий приз. Його розміри можуть бути абсолютно різними.
 • The Jack Free Spins – це бонус, який запускає безкоштовні фріспіни. Він надається гравцеві в тому випадку, якщо на полі з’являється три символи у вигляді музичної шкатулки. Якщо при безкоштовних обертаннях на лінії з’являється дикий символ, він може замінити будь-які зображення на лінії, сприяючи утворенню більш прибуткової комбінації.

Бонусні функції в ігровому автоматі House of Fun slots дозволяють вигравати хороші гроші, проводячи цікавий час за розвагами. Активно обертайте барабани, шукайте на лініях виграшні комбінації, які зможуть запустити бонусні ігри. Не варто відмовлятися від бонусних пропозицій, так як саме з їх допомогою дійсно можна вигравати хороші гроші.

Переваги ігрового автомата House of Fun

Вибираючи для азартних розваг саме ігровий автомат House of Fun, попередньо потрібно вивчити всі його особливості і відзначити для себе плюси і мінуси. Йому віддають перевагу багато геймерів і це не дивно. Серед переваг відзначають такі, як:

 • унікальна та якісна 3D графіка;
 • хороші бонусні пропозиції;
 • неймовірна атмосфера, яка наповнює позитивними емоціями;
 • велика кількість тематичних символів;
 • хороші виплати за виграшні комбінації;
 • можливість безкоштовно запускати ігрові барабани.

Недоліків у слоті немає, саме тому йому віддають перевагу сотні сучасних геймерів. Щоб отримати набагато більше приємних емоцій і виграти гроші, попередньо можна вивчити House of Fun slots в демонстраційній версії. Вона доступна абсолютно для всіх геймерів, не обов’язково бути новачком або повнолітнім гравцем. Для безкоштовної гри не потрібно реєструватися, так як всі ставки відбуваються виключно на віртуальні монети.

Поширені запитання

З якою максимальною ставкою на лінію можна грати?

Максимальна ставка на одне обертання становить 150 монет. Отримати з неї можна максимальний виграш в розмірі 1 мільйон монет.

Хто може грати безкоштовно?

Демонстраційний режим доступний абсолютно для всіх гравців, для цього не потрібно реєструватися в казино і вносити гроші на рахунок. Гра відбувається на віртуальні монети.

На якій кількості ліній можна грати?

Розробник пропонує 30 ігрових ліній, але при бажанні їх кількість можна змінювати. Припустима як парна, так і непарна кількість ліній для виплат.

Який вид бонусної гри найбільш прибутковий?

Всі різновиди бонусних ігор прибуткові і вигідні для гравців, вони в будь-якому випадку принесуть набагато більше виграшів. Відмовлятися від них не варто, потрібно обов'язково випробувати свою удачу.

Залишити відгук

Ваша оцінка: