1. Головна »
 2. Игры »
 3. Ігровий автомат Гладіатор: огляд гри

Ігровий автомат Гладіатор: огляд гри

Опинитися в Стародавньому Римі, щоб подивитися на гладіаторські бої, які постійно проходили в Колізеї, завжди можна, запустивши ігровий автомат Гладіатор. Битви відважних бійців зачаровували у всі часи, на арені виступали тільки найсильніші та найсміливіші воїни тих часів. Віртуальний симулятор був створений на основі однойменного фільму, у якому головну роль відіграв актор Рассел Кроу. Кінострічка була найпопулярнішою у 2000 році. Натхненні цим фільмом розробники компанії Betsoft створили слот, який має дуже багато шанувальників.

Для тих, хто полюбляє пригоди й азарт, компанія Betsoft створила чудовий ігровий автомат. Окрім захоплюючого сюжету, добре пропрацьованої графіки та приємного музичного супроводу, зібрані практично всі бонуси: спеціальні символи, різні бонусні ігри, множники й багато інших корисних функцій, завдяки яким можна добре заробити.

Виробник Betsoft
RTP 92,67 %
Волатильність / Дисперсія Середня
Котушки 5
Лінії виплат 30
Ставки 0.02—150
Бонусна гра Є

Слот існує вже досить давно — від 2011 року. При цьому в ньому, як і в найновіших азартних додатках, багато особливих символів і відповідних бонусних опцій, що робить гру цікавою та прибутковою.

Оформлення та правила гри в Gladiator slot

Розробники компанії Betsoft виконали оформлення слота в давньоримській тематиці. Давній стиль привертає до себе увагу з першого погляду. Події, які відбувалися в Стародавньому Римі, герої, атрибутика, усі тематичні деталі виконані максимально реалістично. При створенні слота використовувалася технологія 3D, яка приносить максимальне задоволення від гри, оскільки реалізм усього, що відбувається, максимально занурює в тогочасні події. Зображення на котушках у будь-який момент можуть ожити, і ці дії завжди виглядають захоплююче.

Традиційно для себе відомий розробник чудово пропрацював кожен елемент слота. Навіть кнопки зроблені у вигляді основ колон, а не представлені класичними рішеннями. Промальовування всіх символів вражає, а в поєднанні із чудовим музичним супроводом процес може захопити на тривалий час.

В основі ігри — битви воїнів у славнозвісному Колізеї. Вони вимушені були битися в смертельному бою за право жити. Тепер у кожного гравця з’явилася можливість відчути себе справжнім героєм і зустрітися в поєдинку з небезпечними супротивниками. Це атмосферна гра на тему Стародавнього Риму із жорстокими боями воїнів-гладіаторів. Перемогти допоможуть особливі символи, бонуси та подвоєння.

У Gladiator slot 5 барабанів і 30 ігрових ліній, на кожну з них ставиться від 1 до 10 кредитів. Виробник установив відсоток віддачі на рівні 92,67 %. Максимальний розмір виграшу за одне обертання може досягати 60 000 монет. Необхідно розуміти, що чим вищою буде його ставка, тим більше можливостей створити вигідну комбінацію. Геймер може регулювати кількість задіяних ліній. Максимальне число ліній — 30, можна зменшити його до 1 смуги. Але краще це не робити — чим більше ліній задіяні в грі, тим більше шансів, що випаде виграшна комбінація. Коли користувач упевнений, що добре ознайомився з усіма правилами гри, можна почати обертання барабанів.

На панелі управління є такі кнопки, які відповідають за ігровий процес:

 • Spin — натиснувши на цю кнопку, здійснюється запуск обертання барабанів.
 • Select Lines — дозволяє вибрати кількість активних ліній.
 • Bet Per Line — ця кнопка призначена для установки бажаної ставки на кожну лінію.
 • Max Bet — натиснення цієї кнопки дозволяє вибрати найвищу ставку на раунд.
 • Autoplay — запускає автоматичну гру.
 • View Pays — дозволяє відкрити додаткове вікно, де можна побачити детальну інформацію про бонуси й ігрові можливості слота.

Навіть геймер-початківець може легко розібратися з правилами гри, для цього не знадобиться багато часу. Необхідно лише ознайомитися з таблицею виплат, а потім вибрати ставку, кількість активних ліній і запустити спін. У процесі гри можна розробити власні стратегії, які дозволять зірвати великий куш.

Слот казино Gladiator має такі основні переваги:

 • реалістична графіка та тривимірна анімація;
 • цікавий сюжет і наявність бонусних рівнів;
 • висока швидкість завантаження;
 • можливість гри через комп’ютер або смартфон;
 • доступ до налаштувань якості графіки та звуку.

Є можливість в ігровий автомат Гладіатор грати безкоштовно. Для цього немає необхідності реєструватися на сайті та вносити гроші на рахунок. Слот запускається онлайн, і можна відразу починати гру. Під час такого режиму можна познайомитися з автоматом і розробити вдалу стратегію. Добре потренувавшись, можна розпочати гру на реальні гроші.

Бонусна гра

Gladiator slot заслуговує на увагу геймерів. Варто відзначити чудову роботу виробників автомата, які виводять азартні ігри на абсолютно новий рівень. Хоча слот пропонує геймерам чудову базову гру, бонусні функції також нікого не залишать байдужим.

Як і багато популярних ігор, цей ігровий автомат включає невід’ємні символи. Це і Колізей, і гладіаторська зброя, і золоті монети, і тигри, і багато інших. При русі ігрових барабанів прибуток можуть принести не лише виграшні комбінації, але й додаткові бонуси, які дарує щедрий ігровий автомат. Основні бонусні символи:

 • Принцеса. Випадає на барабанах 2, 3 і 4, при цьому активується особлива функція. Персонаж розкидує на ігрове поле пелюстки троянд. Іконки, на які вони потрапляють, перетворюються на дикі й отримують множник на виграш х2.
 • Гладіатор. При випадінні на барабані 3 вмикається ще одна бонусна опція. Барабан накривається мармуровою плитою, головний герой її розбиває, і котушка покривається дикими знаками.
 • Двері. Цей символ виступає як скаттер. Три і більше такі знаки запускають призовий раунд, у якому необхідно вибрати будь-який символ і забрати виграш, що ховається за ним. Можна відкривати знаки, поки не випаде картинка, на якій буде написано «Зібрати».
 • Комбінація Гладіатор — Колізей — Лиходій. Якщо вона випаде на 1, 2 і 3 барабанах, запускається бонусна гра «Битва Гладіаторів». Треба вибрати учасника, який битиметься. Якщо він переможе в битві, гравець отримає максимальну кількість призових монет.

Спеціальні пропозиції ігрового автомата урізноманітнять процес. Вигідна бонусна програма приваблює азартних користувачів. Спостереження за подіями, що відбуваються на бійцівській арені, і правильна ставка на найсильнішого воїна можуть принести великий куш.

Тим, хто полюбляє жорстокі битви, обов’язково варто запустити ігровий автомат Гладіатор онлайн. Героями слота стали справжні воїни, які билися в славнозвісному Колізеї. На геймерів чекає дійсно захоплюючий історичний автомат, який відправить на арену, щоб можна було взяти участь у кровопролитних давньоримських битвах. Упродовж гри можна буде вигравати великі суми грошей. Чудову анімацію та яскраві оживаючі картинки можна протестувати, запустивши онлайн-додаток. Вибравши переможну стратегію, можна не лише насолоджуватися вражаючим видовищем, але й вигравати значні кошти.

Запитання і відповіді

 1. Із чого необхідно почати гру?

Старт ігрового процесу розпочинається з вибору ліній, які братимуть участь у розіграші. Чим більше ліній задіяні в грі, тим більше шансів, що випаде виграшна комбінація. Потім робиться ставка, яка розпочинається з 2 кредитів. Сумарна ставка не може перевищувати 150 кредитів. Починається гра натисненням кнопки Spin, яка здійснює запуск обертання барабанів.

 1. Яка кнопка на панелі управління за що відповідає?

Кнопка Select Lines призначена для зміни кількості ліній. Для управління розміром ставки використовується клавіша Bet Per Line. Поряд із написом Choose Coin указується поточний номінал монети. Найвища ставка автомата задається кнопкою Max Bet. Запуск гри здійснюється натисненням на Spin.

 1. Як працюють символи?

У додатку можна отримати виграш при поєднанні 3—5 картинок на активній лінії. Послідовності вибудовуються в обох напрямах. Категорії символу та кількість ланцюгів визначають цінність підбірки. Чим вищою є ставка, тим більший виграш.

 1. Чи є можливість безкоштовної гри?

Слот має демоверсію, яка дозволяє геймеру познайомитися з ігровим автоматом безкоштовно та без реєстрації. Тільки спробувавши свої сили в деморежимі й розробивши стратегію, можна зареєструватися та почати гру на реальні гроші.

 1. Який розмір ставок?

Перед початком гри треба визначитися з розмірами ставок і задати початкові налаштування для ігрового процесу. Мінімальна ставка — 2 кредити, проте можна грати і з максимальною ставкою, розмір якої становить 150 кредитів. При активації всіх смуг максимальний виграш може досягати 60 000 монет.

 1. Яка комбінація є найбільш прибутковою?

Якщо випадає комбінація Гладіатор — Колізей — Лиходій на 1, 2 і 3 барабанах, запускається бонусна гра «Битва Гладіаторів». У ній треба вибрати бійця, який вирушить на поле битви. Якщо він переможе, гравець отримає максимальну кількість призових монет.

Залишити відгук

Ваша оцінка: