1. Головна »
  2. Игры »
  3. Ігровий автомат Гараж — найкраща зона для відпочинку

Ігровий автомат Гараж — найкраща зона для відпочинку

Ігровий автомат Гараж — це розробка всесвітньовідомої авторитетної компанії Igrosoft. Її команда взяла дуже цікаву тематику та зробила з неї справжній шедевр. Про що ви думаєте, чуючи слово «гараж»? Напевно, перше, що спадає на думку, — зона паркування. Але це не просто якийсь порожній простір. Це зона, де кожен може відпочити. Ось і розробники зробили автомат тим місцем, де можна розслабитися. На відвідувача тут чекають величезні винагороди, додаткові функції, що дозволяють накопичити бонусні бали, і грошові призи.

Виробник Igrosoft
Ігрове поле 5 х 3
Кількість ліній 9
Кількість барабанів 5
Відсоток повернення 96,40 %
Бонусні ігри Є
Дикий символ Є
Скаттер Ні
Ставка на лінію 1—25
Максимальний виграш 500
Волатильність Низька

В ігровий автомат Гараж грати безкоштовно та без реєстрації можна кожному. Процес робить справжню приємність уже тим, що оформлений у фірмовому стилі. Символи дуже кумедні та детально промальовані. Вони крутяться на 5 барабанах і збираються в 9 ліній виплат.

Оформлення та тематика

Оформлення гри Гараж повною мірою відповідає її назві. Головний герой тут простий 

трудівник, який приїхав до гаража з пляшкою пива. Позаду нього перебуває всілякий інструментарій, автомобільні запчастини, а також різне начиння, яким завжди захаращений середньостатистичний гараж. На самому споді лежать шини, на яких спокійно відпочиває ледачий рудий кіт.

Управління слотом відбувається за допомогою стандартних функціональних кнопок. Перш ніж запускати обертання, користувач має визначитися з декількома важливими моментами: кількістю активних ліній для виплат і розміром ставки на одну таку лінію. В ігровий автомат Гараж грати онлайн можна з використанням автоматичного режиму. Щоб його активувати, необхідно натиснути клавішу Auto play. Виграш нараховується тільки в тому разі, якщо на ігровому полі одночасно збираються три однакові знаки, зафіксовані на одній лінії.

Символи Гаража

Грати безкоштовно в автомат Гараж досить цікаво, адже на барабанах є зображення, що відбивають автомобільну тематику:

  • домкрат;
  • автомобільний акумулятор;
  • вогнегасник;
  • каністра з бензином;
  • ключ запалювання;
  • навісний дверний замок;
  • дерев’яна коробка.

Користувач також може побачити й логотип із назвою слота. Це зображення виявляється найбільш оплачуваним в автоматі. Воно помножує виконану ставку в 5000 разів.

Досягти максимальних результатів у грі допоможе й Дикий символ. Він представлений у вигляді ключа з брелоком, який здатен замінити собою будь-який «зайвий» знак, що випав, і створити виграшну комбінацію. Вайлд може й самостійно створювати призові ланцюжки, приносячи чималий прибуток. Якщо Дикий символ створює виграшну комбінацію разом з іншими зображеннями, множник становить до х1000.

Ще одним спеціальним символом автомата Гараж є бонусний. Він має вигляд навісного масивного замку, що вішається на двері. Якщо на екрані одночасно з’являються три такі картинки, активується призова гра. Вона відкривається в додатковому окремому вікні. У ньому користувач бачить два подібні замки. Необхідно вгадати, який із них відкриває вхід до супергри з величезними виграшами. Проте варто взяти до уваги той факт, що гра має невелику особливість. Якщо гравець робить ставки на всіх 9 лініях, він отримує суперключ, і той автоматично переводить його в другий раунд.

Бонусні ігри

Грати в ігровий автомат Гараж безкоштовно вигідно, адже в ньому є ще одна бонусна гра. Для її активації також необхідно зібрати три певні картинки — дерев’яні ящики — на 3, 4 і 5 барабані. При цьому вони можуть з’являтися в будь-якій позиції на ігровому полі. Тут геймер має відкривати коробки в пошуках призів. Такими призами є автомобільні деталі, інструментарій тощо. Усі вони збільшують виграні гравцем гроші вдвічі. Особливо цінними виявляються гайкові ключі, ножівки та молотки. Після того, як усі призи будуть знайдені, гравець потрапляє в другий раунд. У цьому разі спалахує зелений індикатор, що несе виграшні монети. Гравець ні в якому разі не має наштовхнутися на даішника, адже він завершує бонусний раунд.

Є ще одна вигідна додаткова гра, доступна тільки для відвідувачів повноцінної версії, — Is garage slot. Ті, хто користуються демонстраційною версією, до неї доступу не мають. Цей слот відкривається, якщо перед гравцем виникають три автомобільні ключі для запалювання з брелоками. У цьому разі на ігровому полі виникають зачинені на п’ять гаражних замків ворота. До кожного з них необхідно підібрати правильний ключ. Кожен вдалий вибір приносить певну винагороду. У разі всіх правильних відповідей ворота відкриваються, а за ними стоїть автомобіль. На його номері написана сума виграшу.

В ігровий автомат Гараж грати онлайн безкоштовно й отримувати великі виграші можна також завдяки наявності ризик-гри. Скористатися нею можна після кожного результативного крутіння. Гра здатна значно збільшити отриманий під час основного процесу приз. Активація ризик-гри відбувається завдяки натисненню клавіші Risk. Користувачу доведеться битися з дилером у картковій грі. Необхідно «перебити» його номінали. Якщо обрана карта буде більшою за значенням, ніж у дилера, сума виграшу зростає вдвічі. Якщо меншою — усі гроші згорають.

Додаткові версії гри

В ігровий автомат Гараж онлайн безкоштовно можливо грати не лише на персональному комп’ютері. Симулятор можна запустити у звичайному інтернет-браузері на смартфоні, планшеті. Існує якісна мобільна версія для iOS і Andoid. Безкоштовна версія не потребує від користувача додаткової реєстрації або оплати через СМС.

У мобільній версії раунд із замками має декілька нюансів. Один із них пов’язаний із механікою. У стандартному режимі при обертанні барабанів на бонусний предмет перетворюються два Вайлди. Якщо геймер збирає відразу 10 подібних комбінацій, йому дарується універсальна відмичка. Нею можна скористатися при підборі ключів до замків. Проте в такому разі суперприз у вигляді автомобіля буде недоступним, навіть якщо геймер відкриє всі замки самостійно, без використання універсальної відмички.

Грати в автомат Гараж у мобільній версії трохи вигідніше, адже під час вибору ключів до замків можна робити невеликі паузи від 6 до 15 секунд. Професійні гравці стверджують, що така особливість збільшує шанси на отримання гарного призу.

 

 

 

Поширені запитання

Яку кількість активних ліній можливо вибрати в ігровому онлайн-автоматі?

В автомат Гараж грати вигідно вже тому, що він має звичайну структуру. Вона класична для професійного геймера та дуже доступна і проста для розуміння новачкові. Garage включає 5 барабанів і 9 основних активних ліній, на яких і створюються комбінації. Деяким геймерам подібна кількість здається не зовсім доречною. У зв’язку із цим розробник дав таким користувачам можливість змінити їхнє число натисненням однієї кнопки, розташованої на навігаційній панелі. Вибрати можна тільки непарну кількість ліній: 1, 3, 5 або 7.

Де можна прочитати всю інформацію про апарат Garage?

Гра Гараж — автомат, який передбачає певні правила. Увесь текст, що стосується слота, можна відшукати в меню. Детальніша інформація щодо принципів роботи апарату є на сайті розробника. Проте текст не перекладений українською мовою. Зрозуміти процес гри, а також дізнатися відповідь на будь-яке запитання користувачеві допоможе клавіша Help. Завдяки їй відкривається вся актуальна інформація, що стосується ігрового процесу.

Який найбільш високооплачуваний знак онлайн-автомата Гараж?

Найбільш високооплачуваним символом гри є зображення з назвою самого апарата — гараж. Він здатен активувати множник, що відповідає 5000 ставкам. Кожен ігровий символ азартного апарата (каністри, вогнегасники, ключі, замки, коробки) оплачується за певними правилами. Дізнатися їхні коефіцієнти можна в Таблиці виплат.

Які спеціальні символи передбачає відеослот Гараж?

У грі є декілька спеціальних символів. Дикий символ (Вайлд) із зображенням ключа запалювання. Він здатен замінити будь-який інший знак (окрім бонусного) і створити виграшний ланцюжок. Бонус символ — ящик із замком — активує додатковий ігровий раунд, що надає безліч призів.

Скільки бонусних ігор передбачає онлайн-автомат?

В азартному автоматі передбачені лише дві бонусні гри. Перша активується після появи на екрані щонайменше трьох малюнків замку. Немає значення, у якому саме положенні вони з’являються. Бонусна гра відкривається в новому вікні. Вона вимагає від геймера відкрити двері в гараж, підібравши ключі до замків. Друга виникає при появі щонайменше трьох ящиків. Тут також не має значення локалізація символу на ігровому полі. Під час бонусної гри користувач може знайти інструменти, за якими ховаються призи. Гру припиняє поліцейський, що несподівано з’являється.

Залишити відгук

Ваша оцінка: