1. Головна »
  2. Игры »
  3. Огляд ігрового автомата Diamond Trio

Огляд ігрового автомата Diamond Trio

Слот Diamond Trio

Хитромудрі операції, шпигунські бойовики, засекречені агенти – все це надає ігровий автомат Diamond Trio. Компанія Novomatic любить випускати слоти у вигляді шпигунських бойовиків, тому і вивів на ринок такий унікальний, цікавий і нестандартний ігровий автомат. Він подарує справжню азартну пригоду, дасть змогу багатьом геймерам отримати море адреналіну та приємних емоцій.

Опис та механіка слота Diamond Trio

Розробник представляє чарівних агентів, які проводять секретну операцію і займаються пошуками ексклюзивного діаманта. Кожна героїня слота має пістолет, захований на нозі під спідницею. Незважаючи на свій милий зовнішній вигляд, панянки можуть нести певну небезпеку, так як переслідують головну мету – відшукати заховані діаманти.

В процесі гри геймера чекають 5 барабанів, 3 комірки і 9 ліній. Обертання барабана відбувається за стандартним принципом, при бажанні кількість ігрових ліній можна змінювати. Для контролю ігрового процесу в слоті Diamond Trio представлена зручна панель управління, на якій можна знайти всі необхідні кнопки, щоб запускати стандартні барабани, встановлювати на ставку певну кількість грошей, вибирати автоматичний режим, переглядати таблицю з особистими виплатами і т.д.

Дизайн ігрового автомата

Розробники попрацювали не тільки над механікою слота, вони приділили увагу і зовнішньому оформленню. Представлений класичний інтерфейс має деякі відмінності від інших ігрових автоматів. Переходячи в ігровий автомат Diamond Trio, користувач, перш за все, «знайомиться» із яскравим дизайном, представленим в синьо-фіолетових тонах. Оформлення спокійне і ненав’язливе, воно не відволікає від основного ігрового процесу і легке для зорового сприйняття.

Основні характеристики слота

Починати знайомство з ігровим автоматом Diamond Trio потрібно не тільки із зовнішнього оформлення, дивитися потрібно також на інші, не менш важливі, характеристики. Точний опис слота, вивчення його можливостей та всіх представлених функцій зроблять гру більш цікавою і зрозумілою. Основні характеристики слота Diamond Trio описані в таблиці.

Бонусна гра Відсутня
Дикий символ Є
Вартість монет Від 1 до 100 доларів
Автоматична гра Є
Тематика слота Діаманти, дорогоцінне каміння
Ризик-гра на подвоєння Є

Відсутність бонусної гри не робить ігровий автомат Diamond Trio менш вигідним і прибутковим. За рахунок безкоштовних фріспінів та ризик-гри можна швидко виграти велику суму грошей, не роблячи при цьому великих ставок на одне обертання. При бажанні можна запустити автоматичну гру, вона дозволить просто спостерігати за ігровим процесом, встановивши стандартну ставку на певну кількість обертань барабана. Переходити з ручного управління в автоматичне і навпаки можна у будь-який момент гри.

Як грати в Diamond Trio?

Ігровий процес досить цікавий і насичений, він не створює ніяких складнощів для гравців, розібратися з ним зможуть навіть геймери-початківці. Недосвідчені гравці можуть в Diamond Trio грати онлайн безкоштовно. Демонстраційна версія буде хорошим варіантом для початківців, які не хочуть грати на свої гроші, не маючи достатньо знань про правила та можливості слота.

Визначившись з режимом, необхідно пройти кілька підготовчих етапів для початку гри, а саме:

  • вибрати бажану кількість ігрових ліній;
  • визначитися з розмірами для однієї ставки;
  • вибрати режим гри;
  • налаштувати звуковий супровід.

Грати можна на великі або невеликі ставки, покладатися потрібно виключно на свої фінансові можливості, а також впевненість у своїх силах. Не потрібно після першого програшу здаватися, адже удача обов’язково буде на вашому боці, головне вірити і впевнено йти до своєї мети. У процесі обертання барабанів можна виробити особисту тактику, яка безперечно буде змінюватись і вдосконалюватись під час гри.

Багато гравців-початківців можуть вибирати демонстраційний режим ігрового автомата і грати абсолютно безкоштовно. Демо-версія має те саме оформлення слота і ті ж правила гри. У будь-який момент можна перейти в демо-версію і почати гру на віртуальні монети або ж повернутися в повну версію, щоб випробувати свою удачу по повній, та ризикнути особистими грошима.

Ігрова символіка

Символи ігрового автомата Diamond Trio відповідають його тематиці, на це розробники зробили особливий акцент. Обертаючи барабани, на ігрових лініях можуть випадати такі зображення:

  • унікальні діаманти;
  • красиві автомобілі;
  • пістолет в кобурі;
  • красиві та небезпечні дівчата.

Спеціальними символами у грі Diamond Trio вважаються зображення дівчат, вони є одночасно і скаттерами, і вайлдами. Якщо на лініях з’являються однакові символи в кількості трьох штук, гравець отримує певний виграш. Кожен символ має свій множник, за яким і буде визначатися кінцевий прибуток. Виграшні комбінації прораховуються зліва направо, як і в багатьох інших ігрових автоматах.

Особливості безкоштовних фріспінів

Одними з головних бонусних пропозицій є безкоштовні фріспіни, за допомогою яких можна безкоштовно обертати барабани, не ризикуючи своїми грошима. Активувати безкоштовні фріспіни можуть тільки дикі символи. Якщо на лінії випадає два диких символи, геймер отримує одне безкоштовне обертання. А ось якщо на лінії з’явиться одразу 3 диких символи, у якості бонусу гравцеві нададуть 12 безкоштовних фріспінів. Дикі символи можуть випадати на будь-яких барабанах і будь-яких лініях. Головна вимога – їх наявність. Навіть кілька безкоштовних фріспінів допоможуть зібрати виграшні комбінації і отримати хороший виграш для геймера.

Ризик-гра

Багато азартних гравців виграють хороші гроші завдяки ризик-грі, яка за умови сприятливого перебігу збільшує ставку гравця рівно в 2 рази. Правила ризик-гри максимально прості, необхідно просто вгадати колір карти. Дилер бере в руки 6 карт і добре перемішує їх між собою. Гравець повинен вгадати колір масті тієї карти, на якій зупинився дилер. Шанси перемогти тут складають 50 на 50. Не потрібно шукати стратегію, її тут просто немає. Покладатися потрібно виключно на особисті відчуття та інтуїцію. Везучі гравці обов’язково вгадають колір карти і отримають подвоєний виграш.

Поширені запитання

Скільки ігрових ліній можна обрати у грі?

Всього ігровий автомат пропонує 9 ігрових ліній, але кількість можна вибирати самостійно. Допускається будь-яка непарна кількість ліній в межах 9, а саме - 3, 5, 7 або 9.

Що дає дикий символ?

У ролі дикого символу тут виступає зображення дівчини з пістолетом, цей символ здатний замінити будь-які зображення на лінії, сприяючи швидкому формуванню виграшних комбінацій. При випаданні 3-х диких символів, геймер додатково отримує 12 безкоштовних фріспінів.

Яка ймовірність виграшу у ризик-грі?

Виграти в ризик-грі можуть абсолютно всі гравці, тому що шанс на виграш становить 50%. Для гри не потрібні стратегії або знання, все залежить від особистого везіння та інтуїції.

Чи можна виграти джекпот?

Джекпот в ігровому автоматі є, але його точна сума не визначена.

Залишити відгук

Ваша оцінка: