1. Головна »
 2. Беттінг »
 3. Ставки на спорт: стратегії та особливості беттінгу

Ставки на спорт: стратегії та особливості беттінгу

Стратетигии ставок на спорт

Якщо ви віддаєте перевагу спортивним заходам, чудово обізнані та знаєте про всі особливості, вболіваєте за улюблену команду і не раз передбачали результат матчів, варто застосувати ці знання для отримання доходу, роблячи ставки на спорт. Це дозволяє не тільки отримувати надбавку до сімейного бюджету, а й викликає неймовірну кількість неповторних емоцій, які підвищують інтерес під час перегляду подій у світі спорту.

Щоб зробити ставку на спорт в Україні, не потрібно витрачати час на відвідування спеціалізованих закладів. Навіть гравець-початківець зможе освоїти нюанси подібного способу заробітку, використовуючи букмекерські платформи, які доступні в інтернеті. Процес здійснення ставок на спорт називається беттінгом, а гравець – беттером.

Стратегія ставки на спорт: що це таке

Всупереч загальній думці, стратегія – це нескладні математичні розрахунки і десятки формул. Насправді під цим поняттям мається на увазі комплекс принципів, які сформувалися на базі знань, отриманих досвідченими гравцями.

Якісно опрацьовані стратегії ставок на спорт не є гарантією успіху, але допомагають керувати банком, отримувати регулярний або періодичний дохід. Вибір принципу говорить про те, що беттер, протягом відносно великого часового проміжку, буде дотримуватися певних правил. Будь-яка стратегія – це дисципліна, довіра, терпіння і холодний розрахунок.

Чи варто тестувати стратегії

Ставки на спорт на реальні гроші – це адреналін і емоції, яких не вистачає в реальному житті. Однак, близько 80% гравців приходять у беттінг зовсім не для отримання порції позитиву, їх метою є безпосередньо заробіток.

Беттери з багаторічним досвідом наполегливо не рекомендують новачкам починати робити ставки на реальні гроші, не ознайомившись з усіма правилами та не вивчивши статистику. Вони впевнені, що кожен гравець може досягти успіху лише за умови вивчення пропонованих схем і їх відпрацювання на практиці. Тому починати варто з розуміння того чи іншого механізму. Для цього можна взяти аркуш паперу і ручку або скористатися електронною таблицею. Слід відбирати матчі, аналізувати розмір ставки, спираючись на особливості стратегії. Результати радять відстежувати в рамках демонстраційного рахунку, а після дивитися, яка схема була найбільш прибутковою.

Наприклад, якщо протягом місяця, якась схема була більш успішною, можна поповнювати рахунок невеликою сумою і пробувати свої сили на ставках на реальні гроші.

Види ставок на спорт

Букмекерська ставка на спорт – це грошові кошти, які гравець передає організатору заходу або іншому учаснику. Внесення суми – головна умова для участі в азартній грі. Інші дії гравця в повній мірі повинні відповідати правилам, які були розроблені і впроваджені організатором заходу. Якщо говорити простими словами, букмекерська ставка на спорт – це кошти, які беттер передає букмекерській конторі на певних умовах. Зважаючи на це, ставки ділять на різні види.

Одиночні

Найпростіший варіант, що ідеально підходить гравцям-початківцям. Передбачає вибір однієї події, на результат якої ставлять гроші. Якщо беттеру посміхнулася удача, він отримує призові, які дорівнюють сумі ставки, помноженої на певний коефіцієнт. У разі програшу кошти йдуть на рахунок контори.

Групові

В рамках цього типу відбирають дві і більше події. Передбачити результат в цьому випадку складніше, але підсумковий результат може перевершити очікування. Групові ставки роблять, як правило, під час подій світового масштабу. У свою чергу, групові бувають:

 • Швидкими або «експрес» – позитивний результат по всіх подіях дає великий виграш.
 • Систематичні – кілька швидких ставок, в рамках яких ставлять гроші на 2-3 події. При програші на одній із подій та виграші на другій, гравцеві на рахунок перераховуються кошти.

Множинні

Це поєднання ставок:

 • Тріксі – 3 події, які передбачають наявність 4 ставок.
 • Патент – 7 сум, що включають 4 тріксі та 3 одиночних.
 • Янкі – одинадцять ставок: 6 express, 4 потрійних і одна на 4-и події.

Ставки на спорт можна робити за прогнозами в процесі подій, до їх настання або перед стартом.

 

Типи стратегій

Якщо після вивчення світу беттінгу і знайомства зі стратегіями користувач вирішив спробувати свої сили, слід вибрати найбільш вдалу схему – механізм дій, який так чи інакше дасть змогу отримати позитивний результат.

Стратегії ставок на спорт діляться на три типи:

 1. Довгострокові – створюються на базі статистики. Наприклад, схема на результат ґрунтується на ф’ючерсних ставках. Їх роблять на спортсмена або команду, які є передбачуваними переможцями за певну кількість днів до початку події.
 2. Прематчеві – їх роблять безпосередньо перед подією, вивчаючи свіжу статистику. Як приклад, розглянемо схему «коридор». Гравець визначає подію і робить ставки в двох різних букмекерських конторах.
 3. Live-ставки на спорт можна робити під час трансляції події. Наприклад, стратегія «Догон» дає можливість ставити на одну і ту ж подію, поки гравець не отримає позитивний результат.

До слова, багато виграшних схем, які застосовуються клієнтами букмекерських контор, використовуються і в інших азартних іграх, в трейдингу. Навіть якщо беттер-початківець відмовиться від ідеї подібного заробітку, він розширить кругозір, зможе спробувати себе в гемблінгу або на форексі.

Новачкам варто придивитися до довгострокових схем, вони «дають» головне – час, який дозволяє не робити необачних вчинків і мінімізувати ризики.

Вік для гри в БК З 18 років
Виведення коштів Банківські картки, електронні платіжні системи
Мінімальна ставка Від 10 гривень, залежить від правил БК
Максимальна ставка Відповідно до правил БК
Дисципліни Спорт, кіберспорт, політичні вибори, конкурси та ін.
Бонуси БК пропонують вітальні та постійні бонуси
Підтримка мобільних пристроїв БК пропонують використовувати мобільну версію сайту та відповідні додатки

Популярні стратегії

«Догон» (Мартингейл)

Одна з стратегій, що користується великим попитом та передбачає збільшення суми ставки вдвічі після кожної невдачі. Завдання – отримати виграш у вигляді першої ставки. Наприклад, гравець поставив 50 рублів і втратив їх. Після цього він обирає наступну подію і ставить вдвічі більше – 100 рублів. Якщо знову рішення не принесло потрібного результату, наступна сума буде дорівнювати 200 рублям. Такі маніпуляції слід здійснювати до виграшу.

Щоб не програти всі кошти, рекомендується заздалегідь розрахувати, яку кількість коштів можна програти. Виходячи із загальної суми, можна визначити розмір на першу ставку. Досвідчені гравці не беруть більше 2% від загального банку.

«Чверть» у баскетболі

Попередня схема Мартінгейла або «Догон» нерідко використовується, як доповнення до інших стратегій. Якщо плануєте робити ставки на спорт онлайн на баскетбол, варто спробувати «Чверть». Беттер робить ставку на позитивний результат події у чвертьфіналі. При виграші суму ставки на наступну чверть збільшують – маніпуляції виконуються до тих пір, поки гравець не виграє.

«Драбина»

Відмінний вибір для новачків, який зменшує ризики повного програшу. Передбачається, що гравець робить ставки на події дрібними сумами. Беттер робить ставку, і якщо вона приносить виграш, він робить ще одну на всю отриману суму, потім продовжує. Для отримання призових слід заздалегідь продумати кількість ставок. Наприклад, якщо було вибрано 7 сходинок драбини, то, діставшись до останньої, гравець починає з першого кроку і прибуток забирає собі.

Швидкі ставки на фаворитів

Деякі беттери роблять ставки тільки на команди або спортсменів, які з високою ймовірністю виграють. Однак, ця стратегія має свої недоліки, і головний з них – це маленький коефіцієнт.

Ставки на андердогів

Якщо розглядати гру в теніс, беттери з досвідом використовують андердогів із позитивною форою. Ставки ділять на групи:

 • на спортсмена, дії якого складно передбачити;
 • проти малодосвідченого гравця, якому на першому етапі вдалося обіграти успішного суперника;
 • проти спортсмена, який має численні програші;
 • проти гравця, який грає на покритті, яке йому не до душі.

«Статистика»

Часто беттери віддають перевагу статистиці, в якій відображаються штрафні удари, кількість кидків шайби в хокеї, число успішних подач в тенісі. Варто знати, чим більшим попитом користується спортивна дисципліна, тим ширше «розпис контори».

«Флет»

Відповідно до цієї схеми, беттер постійно ставить однакові суми. Вона не може збільшуватися або зменшуватися, залежно від поточного коефіцієнта, ймовірності матчу та ін. Флет – це одна з найпростіших стратегій для початківців. З її допомогою легко навчитися управляти банком. При цьому її складно назвати гнучкою, а значить – отримати хороший прибуток проблематично.

Ставки на спорт: поради

Ставки на спорт в Україні відносяться до одних з найбільш популярних азартних розваг. Якщо гра розглядається, як джерело доходу, важливо уважно підійти до вибору букмекера. Ринок неординарний, адже не кожна компанія надає чесні послуги. Саме з цієї причини ставки на спорт онлайн краще робити у перевірених часом конторах.

Головна помилка новачків – поспішна реєстрація у тому чи іншому закладі. Щоб не помилитися з вибором і не розчаруватися в інтернет-ставках на спорт, варто:

 • Подивитися на сайт без реєстрації, оцінити якість його виконання.
 • Вивчити асортимент дисциплін, розпис.
 • Ознайомитися з правилами БК.
 • Дізнатися, які варіанти поповнення і виведення коштів пропонує БК.
 • Заповнити квиток для ставок, щоб протестувати лайв-розділ.
 • Розрахувати маржу.
 • Ознайомитися з вітальними бонусними пропозиціями і правилами їх поповнення.
 • Прочитати відгуки про обраного букмекера на профільних ресурсах.
 • Якщо запропоновані правила і умови підходять беттеру, можна розпочинати реєстрацію, пам’ятаючи про необхідність ознайомлення з правилами, які доступні на етапі створення особистого кабінету.

Експерти рекомендують почати з демо-рахунку, а після переходу на гру на реальні гроші – не піддаватися емоціям, відповідно контролюючи банк.

Поширені запитання

У якому віці в Україні можна починати робити ставки на спорт?

Участь в беттінгу допустима з моменту досягнення повноліття - з 18 років.

Куди звернутися зі скаргою на букмекерську контору (не виплачується виграш, заблокований рахунок та ін.)?

Перш ніж скаржитися на букмекера, варто уважно вивчити правила БК. Після цього слід вирішити питання безпосередньо з оператором.

Чи можна зареєструвати два акаунти?

Якщо плануєте створити два акаунта, наприклад, для себе і родича, будьте уважними при реєстрації. Правила більшості БК не дозволяють створювати більш, ніж один особистий кабінет з однієї IP-адреси.

Чи варто розглядати беттінг, як метод отримання постійного доходу?

Професіонали цієї області зійшлися на одній думці - якщо розглядати БК, як джерело основного доходу, висока ймовірність втрати всіх наявних коштів.

Залишити відгук

Ваша оцінка: