1. Головна »
  2. Беттінг »
  3. Ставки на перегони: особливості, правила, стратегії

Ставки на перегони: особливості, правила, стратегії

Ставки на спортивные соревнования

Навіть далекі від беттінгу люди знають, що перегони цікавлять гравців завдяки можливості робити на них ставки. Ця розвага може принести чималий прибуток і покращити матеріальне становище. Проте варто пам’ятати, що ставки на перегони також і небезпечні. Новачки часто зливають весь бюджет через те, що не вміють визначати ймовірного фаворита. Тому потрібно робити ставки на кінські перегони, дотримуючись певних правил та стратегій, що підвищують шанси на успіх.

Назва

Ставки на перегони

Вид розваги

Ставки на спорт

Сезонність

Тепла пора року

Ставки перед забігом

Так

Live-ставки

У забігах на довгі дистанції

Типи ставок

Переможець, Послідовність, Хто вище, Призер

Можливість використовувати стратегії

Є

Історичне питання: коли почали робити ставки на перегони

За даними істориків на кінні перегони ставки почали робити в далекій давнині. Ще в Давньому Єгипті знать любила спостерігати за подібними розвагами. У Стародавньому Римі перегони були невід’ємною частиною вистав в амфітеатрах. Швидше за все, римляни принесли цю традицію і у Великобританію після підкорення її земель.

У 17 столітті саме на території Англії кінний спорт отримав сучасне розуміння. Король Джеймс I наказав почати розводити породистих коней і спорудити спеціальний іподром для перегонів. В цей же час почала розвиватися система ставок. Трохи пізніше традицію також перейняли французи. У Сен-Жермені теж був відкритий іподром і стайні. Знать почала заробляти на розведенні породистих скакунів, а жокеї постійно підвищували свою майстерність. У Російську Імперію цей вид розваг для знаті приніс Петро I, намагаючись ні в чому не відставати від модних віянь Європи.

Паралельно з розвитком спорту ставки на перегони правила почали отримувати все більш оформлене та строге «звучання». Пов’язано це з тим, що у власників коней з’явилося бажання мотивувати жокеїв на успішний забіг, а простим глядачам не терпілося укласти парі між собою або з букмекером.

На що можна робити ставки у кінному спорті

При першому погляді на цю розвагу здається, що ставки на перегони стратегії мають найпростіші: вибрав коня, уклав парі, отримав гроші в разі її перемоги. Проте це виключно гра на удачу, яка досить часто закінчується програшом. Тут, як і у будь-якому іншому спорті, є свої нюанси. Найчастіше беттери використовують такі ставки на перегони:

  • на переможця;
  • на призерів;
  • на послідовність;
  • хто вище.

Тепер більш детально розглянемо всі ці ставки на кінські перегони, оскільки у кожної з них є свої нюанси. На виграш ставити найпростіше. Тут потрібно вибрати коня і прийняти рішення, чи прийде вона першою на фініш. За бажанням можна битися об заклад як на точну перемогу, так і на гарантовану поразку. Якщо вдалося зробити правильний прогноз, гравець отримує свій виграш відповідно до коефіцієнта від букмекера.

Якщо не виходить спрогнозувати, на кого робити ставки на перегони, можна вибрати кілька переможців і укласти парі на призерів. За правилами обраний кінь повинен потрапити в топ. У різних змаганнях призерів може бути більше або менше. Це потрібно враховувати перед тим, як віддавати гроші в касу.

Букмекери також пропонують азартним гравцям вгадати, в якій послідовності прийдуть коні. Є кілька варіантів таких ставок на кінські перегони:

  • визначити двох переможців забігу в правильній послідовності;
  • поставити послідовність двох коней на рандомних місцях, не обов’язково перемагати;
  • зробити те ж саме, але з трьома кіньми.

Цей вид парі підходить для досвідчених беттерів. Новачки в цьому питанні будуть покладатися на удачу і в більшості випадків програють. Тут важлива інформаційна підготовка перед кожним забігом.

Ставки на перегони “Хто вище” передбачають вибір з пари коней та визначення, хто прийде до фінішу раніше з них двох. При цьому місце абсолютно не важливе. Потрібно просто визначити переможця цієї рандомною дуелі.

Які бувають стратегії ставок

Кожен гравець має свої стратегії ставок на перегони. Проте з них виділяють найпоширеніші. Вони перевірені десятиліттями досвіду багатьох любителів цього виду розваг. Це не означає, що вони гарантують 100%-й успіх. Зате з ними шанси на виграш значно зростають.

Найпоширеніша серед ставок на перегони стратегія до початку – Тріксі. Вона передбачає, що гравець в основних забігах на різних іподромах обирає трьох головних претендентів на перемогу. При цьому коефіцієнт кожного з них повинен бути 2.00 і вище. Усіх трьох потрібно об’єднати в одну ставку. При цьому з трійки робляться всі можливі пари (3 штуки) і одна ставка на трьох одразу. У разі виграшу 2 пар з 3 ставка відіграється, якщо ж зіграють всі з них – виграш буде істотно збільшений, адже кожне число з пари подвоїться.

Стратегія головного бухгалтера Аль Капоне. Знаменитий гангстер любив грати на ставках. У нього навіть був для цього свій букмекер, а самими парі займався особистий бухгалтер. Існує версія, що саме він першим почав так крутити гроші. За його стратегії потрібно шукати забіги, в яких коефіцієнти на лідерів сильно завищені і коливаються в межах 4.00. В такому випадку стратегія ставок на перегони полягає в тому, щоб вкладати гроші на кожного з фаворитів. У разі перемоги одного з них всі гроші повертаються з хорошим прибутком.

Корисні поради стосовно попередньої підготовки

Звичайно, в цілях розваги можна робити ставки на перегони навмання. Для цього достатньо просто вибрати коня і сподіватися, що він «виконає» вимоги парі. Але в цілях заробітку це не працює. Тут потрібно добре підготуватися, беручи до уваги різні нюанси.

Вік коня говорить про його швидкість та витривалість. На коротких дистанціях краще себе продемонструють молоді скакуни. Вони більш жваві. А ось любителям довгих забігів краще віддати перевагу більш зрілим і досвідченим коням.

Перед спринтерськими забігами тваринам важливо відпочити і набратися сил. У тому випадку, якщо у коня на це було менше місяця, навіть при хороших показниках у попередньому забігу у нього не настільки високі шанси на перемогу, як хотілося б. А ось на довгих дистанціях коні не так виснажуються. Тому їм не обов’язковий відпочинок. Довжину забігу варто обов’язково враховувати перед тим, як робити ставки на кінні перегони у букмекера.

Вага жокея вказує на його досвід. Новачки можуть важити більше 60 кг, щоб їм було легше тримати баланс з твариною. А ось більш досвідчені жокеї намагаються скидати вагу по максимуму. Так коням легше бігти, адже навантаження значно менше.

Погодні умови також можуть зіграти злий жарт. Якщо вони будуть несприятливими, сподіватися на стабільний і передбачуваний результат не варто. І робити ставки на перегони в такому випадку – високий і невиправданий ризик.

Поширені запитання

Чи легальні ставки на перегони?

Так, цей вид ставок легальний, якщо він реалізується через ліцензовану букмекерську контору.

На які змагання приймаються ставки на кінні перегони?

Немає обмежень стосовно місця і часу проведення забігів. Гравці можуть битися об заклад з будь-якої лінії, яка відкрита в БК.

Чи можуть неповнолітні заключати парі?

Будь-які ставки на перегони правила мають досить суворі. Відповідно до них для укладення парі не допускаються неповнолітні і недієздатні громадяни, оскільки їм не можна самостійно приймати рішення в фінансових питаннях.

Чи можна використовувати свої стратегії в ставках на перегони?

Кожен бажаючий може розробити свою систему. Але все ж краще починати з уже відпрацьованих схем, щоб зрозуміти, як це працює.

Залишити відгук

Ваша оцінка: