1. Головна »
 2. Беттінг »
 3. Ставки на гандбол: теорія, види ставок, ефективні стратегії

Ставки на гандбол: теорія, види ставок, ефективні стратегії

Ставки на гандбол

Ставки на гандбол беттори роблять рідше, ніж на футбол, хокей, теніс. Незважаючи на це, існують стратегії, що дозволяють заробити на коефіцієнтах набагато більше, ніж при роботі з традиційними видами спорту. Розглянемо основні типи ставок в гандболі, ефективні тактики і корисні рекомендації.

Що потрібно знати про правила гандболу

Якщо ви тільки починаєте займатися беттінгом, спочатку ознайомтесь з основними правилами даного виду спорту.

Кількість людей у команді

7 (6 польових и 1 воротар)

Тривалість матчу

60 хвилин (2 тайми по 30 хвилин, перерва – 15 хвилин)

Специфіка гандболу

Грають руками, один гравець не може тримати м’яч більше 3 секунд, до м’яча не можна торкатися ногами

Нічия

Можлива, але трапляється рідко

Де проводиться гра

На закритій площадці розміром 40 х 20 м

Заміна гравців

Проводиться необмежену кількість разів

Перш, ніж робити ставки на гандбол, врахуйте його нюанси для беттора. Тут ключову роль грають воротарі, тому потрібно чітко знати, який воротар грає в складі конкретної команди, чи не було у нього травм за останній час.

Плануєте зробити ставку на команду? Дізнайтесь, чи не беруть участі спортсмени в декількох змаганнях поспіль. Одні гри можуть бути для них в пріоритеті, а в інших буде значно менше мотивації.

Основні типи ставок у гандболі

Для початку беттору варто вивчити теорію ставок на гандбол. Існує 2 основних типи ставок:

 • На прематч. Це ті ставки, які ви робите до початку спортивних змагань.
 • Лайв-ставки. Робляться під час матчу. Ставки такого типу популярні серед досвідчених бетторів, так як в гандболі дії розвиваються стрімко, і стан справ може змінитися за лічені секунди.

Система ставок на гандбол в лайв майже не відрізняється від прематчевих. У будь-якому випадку, вам потрібно розбиратися в тонкощах гри, враховувати регламенти турнірів, знати фаворитів і аутсайдерів. Різниця лише в тому, що в лайв необхідно діяти швидше, не піддаючись паніці. Такий тип ставок більше підходить бетторам з досвідом.

Основні різновиди ставок в гандболі – такі ж, як і в інших поширених видах спорту. Ось які варіанти пропонує більшість букмекерських контор:

 • На кінцевий результат. У гандболі можна ставити на перемогу першої або другої команди, а також на нічию. Нічия трапляється досить нечасто, тому на такий результат передбачаються значні коефіцієнти. Вони можуть досягати 7.00 і більше за умови приблизно рівних за силою суперників.
 • Ставки з форою. Мова про ставку, в якій ви не просто передбачаєте переможця, але і вказуєте, з яким відривом він виграє у опонента. Популярний різновид ставок в гандболі – з негативною форою на фаворита. Таким чином, ви вгадуєте, з якою різницею переможе фаворит.
 • На загальний тотал. Дуже поширений тип ставок в гандболі, в якому часто гравці забивають пристойну кількість м’ячів. Мета беттора – вгадати, скільки саме м’ячів буде забито протягом матчу. Середній показник за 60-хвилинне змагання – 50 голів.
 • Ставки на індивідуальний тотал. Тут вже завдання ускладнюється: потрібно постаратися вгадати, скільки голів заб’є певна команда. Так як дати правильну відповідь непросто, коефіцієнти будуть вельми пристойними.
 • На голи двох команд. Ще один тип ставок, що нагадує тотал. Мета беттора – вгадати, чи заб’ють опоненти конкретну кількість голів. Наприклад, кожна команда – по 20 м’ячів.
 • На точну різницю м’ячів. Якщо ви вже добре розумієтесь в ставках на гандбол, то спробуйте вгадати, з яким відривом від суперника переможе одна з команд. Зазвичай враховується різниця в 3 м’ячі.

Крім того, іноді зустрічаються комбіновані ставки. Припустимо, потрібно визначитися з тим, яка з команд переможе, і також передбачити загальний тотал. Такі ставки на гандбол дозволяють отримати солідний виграш, але вимагають чіткого знання теорії і постійної аналітики з боку беттора.

Багато букмекерських контор пропонують особливі види ставок. Наприклад, можна поставити не на весь матч, а тільки на перший тайм. Зазвичай ставлять на результат, фору, тотал.

Крім того, деякі БК пропонують робити довгострокові ставки. Ваша мета – передбачити результат подій на серйозному турнірі (чемпіонаті). Перевага такого типу ставок – в досить високих кефах. Мінус – в тому, що задовго до матчу складно провести точну аналітику.

Рекомендації по стратегіям у гандболі

Говорячи про те, як робити ставки на гандбол, потрібно розглянути поширені серед досвідчених бетторів стратегії:

 • Ставки на нічию. Тут все просто: ви обираєте певний чемпіонат і у кожній грі ставите на нічию (у прематчі). Багато бетторів вважають, що ставити на нічию логічніше в live-форматі. Рекомендується робити таку ставку тоді, коли кеф на виграш кожної команди – до 2,70. Бажано, щоб за статистикою опоненти пропускали за змагання менше 30 м’ячів.
 • Ставки на індивідуальний тотал. Стратегія на гандбол тотал базується на теорії та логіці. Зазвичай тактика добре грає в лайв. Якщо фаворит відстає в першому таймі, то кине всі сили на перемогу після перерви. Можна буде сміливо ставити на ІТБ (індивідуальний тотал більше) даної команди в другому таймі. На ІТМ (індивідуальний тотал менше) радять ставити, якщо обидві команди ведуть себе максимально активно. У такому матчі більшу частину уваги суперники приділяють захисту і пропускають значно менше м’ячів.
 • Експрес-ставки на фаворитів. Експрес-ставка являє собою парі, яке складається з 2 і більше подій, що впливають на загальний прохід ставки. Якщо хоча б один з виборів програє, це буде означати повну поразку для беттора. Стратегія ставок експрес на фаворита полягає в зборі 2-5 ставок на виграш очевидних фаворитів. Досвідчені шанувальники ставок радять складати експрес з 3-х перемог фаворитів, з огляду на кілька критеріїв для кожного матчу. По-перше, фаворит повинен грати на своєму майданчику. По-друге, кефи, які дають на його успіх БК, повинні бути близько 1,25-1,65. По-третє, фаворит повинен отримати перемогу у більше, ніж 2 останніх змаганнях вдома.
 • Коридор. Стратегія передбачає ставки в різних букмекерських конторах. В одній з них беттор ставить на перемогу одного опонента з форою -3,5, в іншій – на виграш іншої команди з форою +4,5. Можна також виставляти коридори на тотали. Суть тактики в тому, що хоча б одна ставка виявиться успішною.

Поширені запитання

Чи варто робити ставки на аутсайдерів?

Досвідчені беттори не рекомендують таку тактику. На відміну від футболу, в гандболі загальний результат не змінить один випадковий гол. У даному виді спорту забивають велику кількість м'ячів, тому покладатися на раптовий успіх слабкої команди не варто.

Чи призначають додатковий час у гандболі?

Так, суддя може призначити 2 тайми по 5 хвилин з 1-хвилинною перервою. Також іноді призначаються серії 7-метрових кидків - все залежить від регламенту змагання.

Чи є різниця між чоловічим та жіночим гандболом?

Ні, умови і правила однакові. Навіть в плані тривалості таймів немає ніякої різниці.

Який оптимальний розмір ставки?

Оптимальним значенням вважається близько 1-2% від загального банкролу. Досвідчені беттори можуть збільшувати цей показник до 5%.

Залишити відгук

Ваша оцінка: