1. Головна »
 2. Беттінг »
 3. Варіанти популярних ставок на баскетбол

Варіанти популярних ставок на баскетбол

Ставки на баскетбол

Баскетбол – командна спортивна розвага, яка захоплює мільйонів глядачів. На світовій арені він займає найвищі позиції серед найпопулярніших видів спорту. Хокей, бейсбол, футбол і баскетбол – претендують на вагоме місце в загальній масі ставок. Американці ідеалізують гру. Кількість ставок на баскетбол в країні залежить від матчів, у яких беруть участь світові лідери ліги баскетболу.

Початок

Шанувальники беттінгу віддають перевагу баскетболу, так як завдяки своїй активності, гра може принести великі виграші за один турнір. Ставки на матч бувають різними, а букмекери заманюють пристойними «експресами» з високим коефіцієнтом.

Якщо з’явилася спокуса зробити ставку і потрапити в яблучко, варто:

 • детально зробити аналіз того, що відбувається;
 • максимально точно прогнозувати шанси результату;
 • чітко дотримуватися стратегії.

Зазвичай основні ставки на баскетбол ідентичні відомим в інших видах спорту. Можна робити вкладення в кількість очок або фолів, штрафні або триочкові кидки.

Види можливих ставок

Щоб розібратися, як правильно робити ставки на баскетбол, слід розуміти, що при всій схожості з іншими спортивними дисциплінами, існують деякі відмінності. Ці нюанси гри необхідно враховувати.

Характеристики видів та їх особливості:

Тотал Букмекери пропонують не менше трьох тоталів перед початком матчу. Результати результату гри відрізняються кількістю очок. Гравцям пропонують вкладати гроші на різні варіанти «більше / менше». Можна зробити ставку на будь-яку чверть гри або на весь матч, на фоли і триочкові. Професіонали вкладають кошти на окремих гравців і їх досягнення в ході гри.
Ставка на фору Контори найчастіше розписують матч декількома форами. Значення можуть бути неоднозначними, і це залежить від потужності і професіоналізму команд. Букмекер може задати ставки з абсолютно несподіваним номіналом 2, 5 або 25, в них можна внести ймовірні очки, з якими можлива перемога. Фора виставляється штучним чином. Так як в матчі присутні і фаворит, і аутсайдер, плюсові очки даються останньому. У разі програшу з мінімальним розривом очок, гравцеві виплачують грошову винагороду.
Ставки на чверті баскетболу Відбувається звірка очок і фолів. Беттору належить здогадатися, в який саме чверті показники будуть краще, ніж у суперника. Порівнюються результати однієї команди або всього матчу.
Порівняння матчів З команд кращих в своєму класі, букмекери пропонують обрати найсильнішу. За основу беруть конкретну лігу і два матчі одного туру. Найкращу різницю очок покаже одна команда, на яку варто було б зробити ставку перед матчем «краще, ніж». Якщо команди відіграли внічию, розрахунок ставки зараховують як рівну різницю очок. Овертайм на показник не впливає. Також в даному виді ставки, можна порівняти показники кількох матчів або яка гра дасть команді більше очок.
На проходження команди в плей-оф або у багатоступінчастому турнірі Клуби приймають гроші на ймовірність проходження за кубковою системою. Особливий інтерес у цьому виді ставок викликають матчі NBA. Можна робити ставки на вихід з групи Євроліги або на те, чи потрапить команда в плей-офф.
Лайв-ставки Ризикований вид ставок, де гроші вносяться в процесі гри. Прогнози слід робити швидко і рішуче. Випадковий виграш в даному випадку виключається, так як в даному випадку необхідно добре розумітися у баскетболі.

Більш детально варто розглянути ставки на лігу NBA і live-ставки.

Баскетбольні турніри також мають деякі відмінності, які беруться до уваги при ставках. У лізі NBA ігри проходять щодня або з перервою в один день. Інтенсивність матчів приваблива, так як дає можливість проаналізувати більше результатів гри. Чим ширші статистичні дані, тим вище шанс на успіх у гравців.

Особливості ставки:

 • Аналіз статистичних даних ліги вказує на відсутність легендарних команд. Череда переможних ігор в НБА не перевищує 12 матчів.
 • За пару сезонів команда з лідера може перекочувати в розряд аутсайдерів. Передбачити результат неможливо, так як за іронією долі, все може скластися з точністю навпаки. Керуючись статистикою, не варто вивчати результати минулих сезонів. Максимум, на що звертають увагу, це минулий сезон.
 • Поєдинки, які «пророкують» виліт, більш важливі і вимагають концентрації зусиль команд, відповідно, сезонні гри приносять більше очок, ніж ігри плей-оф.
 • Так як після паузи команда набирає обертів, в стартових матчах на велику кількість очок розраховувати не варто.
 • Так як баскетбол є командною грою, будь-які зміни в складі – стрес для гравців. Зміни зазвичай трапляються в міжсезоння і бойовий дух команди в цей період може бути на низькому рівні.

Професіонали помічають багато різних нюансів, які допомагають краще орієнтуватися в ставках. Велика частина успіху гравця залежить від уважності та зібраності.

Live-ставка користується попитом у тих, хто відмінно розбирається в баскетболі. Швидка реакція, вірні рішення і безцінний багаж знань, дають переважно хороший результат. Такі гравці завжди в темі і їх неможливо застати зненацька. Вони відстежують коефіцієнти і динаміку гри блискавично. В даному випадку, не маючи певного багажу знань, домогтися гарних результатів неможливо.

Стратегії

Для деяких гравців ставки – це не просто спосіб розважитися і випробувати свою інтуїцію. Щоб джерело доходу не вичерпалось, рекомендується підібрати під себе найбільш прийнятну стратегію і послідовно рухатися до мети, повільно, але впевнено наздоганяючи її.

Якщо прийнято рішення робити ставки на баскетбол, можна розглянути наступні стратегії:

 • Коридори – стратегія, де букмекери пропонують різні коефіцієнти на одну подію. Імовірність зміщення результату в ту або іншу сторону, утворює коридор, що дає можливість непогано заробити на ставці. Якщо аналіз ігор команди проводиться систематично, то поінформованість гравця дозволяє самостійно збільшувати або зменшувати коридор, підбиваючи підсумок до виграшу двох ставок.
 • Експрес ставки на баскетбол – це комплекс з двох і більше результатів. Стратегія буде виграшною, якщо хоч один результат буде вгаданий, а решта приведуть до перемоги або поверненню. Варто зауважити, що один програний результат призводить до програшу експрес ставки. Професіонали рекомендують скористатися популярною стратегією і поставити на фаворитів після детального аналізу (поле, лідери команд, мотивація, стаж тренера …).
 • Ставки на баскетбол пар непара – одна з поширених стратегій серед бетторів. Переважно її використовують новачки і це пояснюється тим, що ставку можна робити на будь-який матч, не заглиблюючись в детальний аналіз. Суть стратегії в банальному наздоганянні. Збільшуючи суму ставки при кожному програші, можна зірвати переможний купон. В результаті виграш компенсує всі попередні витрати.
 • Стратегія ставок на плюсові фори. Так як домашнє поле сприяє гарній грі, це вважається левовою часткою удачі. Якщо аутсайдер приймає фаворита на своїй території, є шанс отримати виграш з плюсом, навіть якщо слабка команда в результаті програє.
 • Стратегія ставок на тотал – пропонує поринути в аналіз попередніх результатів, але варто зауважити, що навіть очевидний результат, може кардинально змінитися за частку секунди.

Ставки на баскетбол не слід робити бездумно. Перед початком дій потрібно з’ясувати наявність позицій, що проходять з урахуванням овертайм. Правила розрахунку фори і тоталу також необхідно уточнити.

Прогнози, що виходять з аналітичних даних

Ставка в баскетболі – це не лотерея, де можна вгадати виграшний варіант. Перед тим як робити прогнози на результат матчу, важливо провести аналіз. Щоб припущення вийшли максимально точними, гравці беруть до уваги багато різних факторів:

 • Ступінь підготовленості і фізична форма гравців дуже важливі. Аналіз слід проводити стосовно всіх 5 гравців, що беруть участь в грі. Необхідно звертати увагу на слабкі і сильні сторони спортсменів.
 • Мотивація і психоемоційний стан баскетболістів. Якщо гра важлива для переходу на більш високий рівень, то для команди є стимул грати з повною віддачою. Зміна складу також не передбачає високих результатів. Якщо необхідний рівень досягнутий, баскетболісти не викладаються повністю. Також на результат матчу впливає ступінь важливості гри. Можливо сили варто поберегти для наступних, більш важливих ігор.
 • Якщо команди зустрічалися на полі раніше, варто відстежити статистику ігор. Важливо проаналізувати дії сильних гравців. Отримуючи потужну відсіч від рівноцінних противників, деяким гравцям властиво показувати слабкі результати.
 • Часто місце зустрічі команд грає визначальне значення. Своє поле – це своєрідна фора, але не слід недооцінювати і потужну психологічну підтримку вболівальників, що слідують за своєю командою в «гості».

Це далеко не всі фактори, які розглядають аналітики. Від детального аналізу залежить максимально точний прогноз. Особливо важлива кожна деталь, коли грають рівноцінні команди. У таких випадках професійні аналітики виявляють інтерес навіть до особистих, глибоко внутрішніх аспектів команди.

Причини робити ставки на баскетбол

Баскетбол – відрізняється високою динамічністю. В ході гри можна насолоджуватися результативними і не вдалими атаками, моментами, здатними надовго залишитись в історії спорту.

Тож не дивно, що беттори віддають перевагу цьому всесвітньо популярному виду спорту. Причин для парі у них достатньо:

 • Суттєва чисельність рівних по ймовірності подій.
 • Суми ставок на NBA лімітовані і межі їх досить високі. Капери і гравці з Америки роблять переважно великі вклади в ставку і БК сприяють їм, створюючи надмірно затишні умови.
 • Частота і регулярність матчів. Інформацію про ігри баскетбольних команд в тиждень може досягати чотирьох. Професіонали можуть проводити більш точні статистичні розрахунки. Аналіз матчів і масштаби вибірки, дозволяють зробити більш ймовірний прогноз на гру.

Ставки на баскетбол можна робити, незалежно від наявності свят і вихідних днів в календарі. НБА – турнір, на який можна поставити навіть в Новий рік, під бій курантів.

Мінуси ставок

Перед тим як робити ставки на баскетбол, вникати в деталі, вивчати різновиди можливих видів азартних розваг, варто ознайомитися з можливими недоліками:

 • Європейські змагання з баскетболу не можуть похвалитися високими лімітами і коефіцієнтами. У порівнянні з НБА, верхня межа істотно нижче, а коефіцієнт на 3-5 ступенів недотягує до НБА. Ставки на Євролігу варто розцінювати як розвагу з сумнівною прибутковістю.
 • Більшість букмекерів не дуже детально розписують поєдинки. Іноді розпис обмежується форою і тоталом або основними результатами. Для новачків в ставках на баскетбольну гру такої інформації недостатньо.

Ставки на баскетбол легко даються переважно людям, для яких ця гра не є випадковою розвагою. Професіонали не потребують детального аналізу матчу і роблять свої вкладення без сумнівів та вагань.

Рекомендації для новачків

Іноді виникає відчуття, що робити ставки на баскетбол не так вже й складно. Відповідно, це спосіб швидко розбагатіти чи стабільно триматися на плаву. Варто зауважити, що така помилкова думка досить поширена.

Виграш – це те, заради чого люди приносять свої гроші букмекерам. Нові користувачі не одразу вникають в суть і, відповідно, втрачають гроші. Не кожен розуміє, що бездоганна стратегія не гарантує позитивний результат. Якщо частину факторів можна прорахувати до початку матчу, то деякі нюанси виявляються несподівано, в ході гри.

Новачкам завжди щастить і це зазвичай призводить до сумного фіналу. Перші ставки важливо контролювати. Після того як буде зірваний куш, з’явиться бажання примножити внесок і виграш. Але професіонали не рекомендують цього робити. Ставка повинна відповідати можливостям. Не можна вкладати в гру більше, ніж можеш дозволити собі програти.

Новачкам, які погано орієнтуються в баскетболі, варто більш вдумливо робити ставки на баскетбол. Поради професіоналів в даному питанні можуть захистити від серйозних ризиків. Не всі ставки підходять для нових користувачів. Експрес стратегії для недосвідчених людей, завідомо програшний варіант, до них гравці готуються постійно.

Поширені запитання

Чи можна новачку, не знаючи правил гри в баскетбол, зробити виграшну ставку?

Деякі види ставок можуть відчуватись інтуїтивно в процесі матчу, але, не розуміючи рівень професіоналізму команд, на низку перемог розраховувати не слід.

Як зробити ставку у букмекерській конторі?

Важливо правильно підібрати контору, з'ясувати її репутацію. Уточнити, наскільки широко фахівці розписують матчі і чи є можливість створювати ставки live. Також особливу увагу слід звернути на коефіцієнти і спосіб отримання готівкових коштів.

Який найбільш простий спосіб зробити ставку?

Перше, що необхідно зробити, це визначитися з ординаром. Одиночна ставка може відіграти з позитивним результатом будь-яку подію. У таких випадках згладжуються ризики, і шанс програти зводиться до мінімуму.

Де краще за все брати матеріали статистичних даних для аналізу?

Найбільш точні дані статистики можна вивчити на сайті букмекерських контор. Саме у них знаходяться архіви усіх матеріалів по кожному турніру.

Залишити відгук

Ваша оцінка: